باخت تلخ

اولين باخت رئال مادريد در فصل جاري لاليگا

رئال 10 نفره مقابل لوانته با يک گل شکست خورد تا بار ديگر پشت سر بارسا قرار بگيرد.


در آخرین دیدار امشب رقابت های لالیگا، رئال مادرید با یک گل از لوانته شکست خورد تا علاوه از دست دادن صدر جدول، از رقیب و دشمن دیرینه، بارسلونا، نیز عقب بیفتد.

در این دیدار مورینیو از کریس رونالدو در ترکیب اصلی استفاده نکرد اما او را در ابتدای نیمه دوم به میدان فرستاد با این وجود این ستاره پرتغالی نیز نتوانست مانع از شکست تیمش شود.

البته رئالی ها در همان نیمه اول10 نفره شدند. سامی خدیرا که در دقیقه 25 کارت زرد گرفته بود، 15 دقیقه بعد برای بار دوم توسط داور جریمه شد، تا کهکشانی ها 50 دقیقه را 10 نفره دنبال کنند.

تنها گل بازی را آرونا کونه در دقیقه 68 به ثمر رساند، گلی که پاسخی از سوی شاگردان مورینیو نداشت و حتی ورود بازیکنانی اوزیل و ایگواین نیز نتوانست مانع از این شکست شود.

خط و نشان رونالدو به دلالان

رونالدو: اگر مادرید بخواهد برای 10 سال دیگر هم تمدید می‌كنم.

به نقل از آس اسپانیا، كریستیانو رونالدو یكی از بهترین گلزنان تاریخ فوتبال دنیا و مهره كلیدی تیم فوتبال رئال مادرید اسپانیا در واكنش به شایعه مذاكره پنهانیش با اینترمیلان گفت: چگونه می‌شود برای این خبر كذب كوچكترین رگه‌ای از منطق یا كار حرفه‌ای خبری طراحی و ارائه كرد؟ من متعهد به رئال مادرید هستم و هرگز فریب كارهای رسانه‌ای دلالان اروپایی را نمی‌خورم.

وی افزود: اگر باشگاه رئال مادرید مرا بخواهد و مشكلی در كار نباشد، حاضرم بدون توجه به مسائل مالی قراردادم را برای 10 سال دیگر هم تمدید كنم.

مهاجم پرتغالی رئال ادامه داد: هرگز به بازگشت به گذشته فكر نمی‌كنم و احتمال برگشتنم به لیگ برتر انگلیس یا انتقال به كالچو در شرایط فعلی صفر است و هیچ اهمیتی به شایعات اخیر نمی‌دهم.


خوش شانسی رونالدو

 يوفا، رونالدو را جريمه نمي کند!!!

نماينده يوفا صحبتهاي رونالدو را در گزارشش منتقل نکرده است.


    کمیته انضباطی یوفا، کریستیانو رونالدو، ستاره پرتغالی رئال مادرید را به دلیل صحبتهایی که در پایان دیدار تیمش در دور اول رقابتهای گروهی لیگ قهرمانان اروپا مقابل دینامو زاگرب، جریمه نخواهد کرد.

در پایان این دیدار بود که رونالدو عملکرد اوداوار موئن، داور نروژی این دیدار را شرم آور خوانده بود

این طور به نظر می رسد که نماینده یوفا برای این بازی صحبتهایی که کریستیانو رونالدو در پایان این مسابقه به زبان آورده را در گزارشش به مسئولان یوفا منتقل نکرده و از همین رو کمیسیون انضباطی یوفا کریستیانو رونالدو را جریمه نخواهد کرد و این ستاره پرتغالی در دیدارهای آتی تیمش در این رقابتها حضور خواهد داشت

این درحالی است که پیش از این آرسن ونگر و دیدیه دروگبا به خاطر انجام صحبتهای مشابهی با جریمه هایی مواجه شده بودند